جمعه 2 فروردین 1398

لفاظی های رئیس جمهور آمریکا یک فضاحت سیاسی بیش نیست

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/08/13 12:27 بازدید: 61

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان در حاشیه مراسم راهپیمائی روز ۱۳آبان در پیاده راه فرهنگی شهرداری شهر رشت با بیان اینکه لفاظی های رئیس جمهور آمریکا یک فضاحت سیاسی بیش نیست،اظهار کرد:۱۳ آبان فرصتی برای یادآوری روزهای همبستگی مردم ایران و برگ زرینی درتاریخ ایران اسلامی برای مبارزه با مستکبران جهانی است.
منا ابروفراخ، با اشاره به ستیزه جویی آمریکا با برنامه ریزی برای جنگ نرم علیه کشورمان افزود:ترامپ می‌داند تاثیر تحریم‌هایش آنچنان اندک است که موفق به فروپاشی ایران، که هدف اصلی آنها و همدستانش بوده نمی‌شود. به همین روی دل به تبلیغات و جنگ رسانه‌ای بسته است و در این راستا بیش از ۴۰ میلیون دلار برای جنگ تبلیغاتی علیه ایران اختصاص داده، تابلکه بتواند با تبلیغات هم آرامش روانی مردم ایران را بهم بریزد و هم روی مردم خود تاثیر گذاشته، تا در دو انتخابات آتی حزب حامی‌اش متحمل شکست نشود.
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان در ادامه به دغدغه ها و چالش های پیش رو ترامپ در ماه نوامبر وانتخابات آتی اش اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور آمریکا درتلاش است تاهزینه های هنگفت تصمیممات نابخردانه خروج از برجام و اقدامات پیمان شکنانه بین المللی را از طریق نقض قوانین حقوق بشر کاهش دهد.
ابروفراخ در ادامه تصریح کرد:جنگ رسانه ای یکی از اهداف اصلی ترامپ برای کشوری است که مردمش بارها ثابت کردند که راستای حق وبرپایی عدالت ایستادگی ومقاومت می کنند.
وی همچنین با تاکید بر هماهنگی هر چه بیشتر دستگاه های فرهنگی و اجرایی برای مستند سازی این روز بزرگ اظهار کرد: ۱۳ آبان روز به یادماندنی در تاریخ ملت ایران است و با توجه به حجمه رسانه ای دشمن علیه انقلاب، این مناسبت باید گرامی داشته و رخدادهای این روز تاریخی در سطح مراکز علمی و مدارس به تفصیل تشریح و تبیین شود.
ابروفراخ در ادامه بر ضرورت تبیین دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در جامعه به ویژه برای قشر جوان تاکید کرد و گفت:مردم کشورمان به خصوص جوانان باید نسبت به دسیسه های دشمن آگاه و هوشیار باشند، زیرا قدر مسلم با هدایت های مقام معظم رهبری و تلاش دولت تدبیر و امید و مقاومت، ایستادگی مردم تمامی توطئه های دشمن به زودی خنثی خواهد شد

دولت و ملت همدلی و همزبانی